27 Apr 2017

Kompleksowe warsztaty z modelowania powodzi w oprogramowaniu MIKE FLOOD i MIKE Hydro River 26-27 kwietnia 2017r.26-27 kwietnia 2017r. firma DHI przy współpracy z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie zorganizowała kompleksowe warsztaty z modelowania powodzi w oprogramowaniu MIKE FLOOD i MIKE Hydro River (wcześniej znany jako MIKE 11).

Firma DHI przeprowadziła 2-dniowe warsztaty na komputerach na temat modelowania powodzi 1D i 2D, natomiast dr hab. inż. Leszek Książek z Uniwersytetu Rolniczego zaprezentował Modelowanie Zbiorników Wielozadaniowych przy wykorzystaniu oprogramowania MIKE Hydro River.

Firma DHI od wielu lat owocnie współpracuje z Uniwersytetem Rolniczym, który wprowadził zajęcia z modelowania w oprogramowaniu MIKE dla studentów. Aktywnie wspieramy i pielęgnujemy tą współpracę, efektem czego jest m.in. wspólna organizacja wydarzeń (szkolenia, warsztaty, konferencje), czy wsparcie samych studentów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy DHI z uczelniami wyższymi zobacz sekcję Współpraca z Uczelniami.

AKTUALNOŚCI