11 Sep 2023

Future City Flow – Wybrany Produktem Roku 2023!

W miniony czwartek uczestniczyliśmy w uroczystej ceremonii wręczenia nagród TYTAN 2023. Z dumą ogłaszamy, że zostaliśmy nominowani w kategorii produktu roku i tym razem zdobyliśmy główną nagrodę, co sprawiło nam ogromną radość!

Future City Flow to aplikacja, która wykorzystuje prognozy pogody do przewidywania napływu wody i obciążenia systemu kanalizacji deszczowej. Dzięki symulacjom w czasie rzeczywistym zapewnia zautomatyzowaną kontrolę nad optymalnym wykorzystaniem infrastruktury, takiej jak rury, zbiorniki i pompy, w celu minimalizacji skutków gwałtownych opadów deszczu. Działając w ten sposób, pomaga zmniejszyć ryzyko powodzi i podtopień w mieście, jednocześnie zapewniając stabilny przepływ wody do oczyszczalni ścieków.

Ten innowacyjny produkt firmy DHI będzie stosowany w projekcie "Wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania sieciami wod.-kan. z wykorzystaniem systemu inteligentnego sterowania retencją zbiornikową (SIS-RZ) w Bydgoszczy", który już wystartował z pełną parą.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że zespół DHI zdobył prestiżową nagrodę Tytan 2023.
To znaczące wyróżnienie i dowód na naszą ciężką pracę, oddanie oraz zdolność do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Dzięki tej nagrodzie widzimy, że nasze wysiłki przynoszą pożądane rezultaty i inspirują innych do działania w kierunku tworzenia bardziej komfortowych przestrzeni miejskich.

Niemniej jednak, nasza praca się nie kończy. Posiadamy wiele innych pomysłów i projektów, które zamierzamy zrealizować. Ta nagroda stanowi dla nas źródło motywacji do dalszego doskonalenia naszych rozwiązań i kontynuowania naszej misji.

Dziękujemy naszym klientom, partnerom i wszystkim, którzy wspierają nas w naszych przedsięwzięciach. Bez Waszego zaufania, to wszystko nie byłoby możliwe.