30 Mar 2022

Konferencja: „Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN” w Szczyrku

W dniach 24-25 marca 2022 r., DHI Polska miało przyjemność brać udział w 8 już konferencji „Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN”, by wspólnie rozmawiać o problemach i strategiach zarządzania w takich instytucjach. W spotkaniu wzięło udział ponad 130 uczestników.

Poruszane były między innymi tematy dotyczące wyzwań przed jakimi obecnie stoją menadżerowie spółek
wod-kan, począwszy od zarządzania przedsiębiorstwem, wykorzystanie potencjału pracowników, aż po nowoczesne narzędzia wykorzystywane zarówno w „realu jak i digitalu”.

Swoje stanowisko przedstawiło także DHI Polska, a właściwie nasz przedstawiciel, Michał Żmijewski, który opowiedział o możliwościach jakie dają modele hydrodynamiczne sieci. Dzięki odwzorowaniu rzeczywistośc w postaci cyfrowej możemy symulować potencjalne rozwiązania i wybrać te, które są najbardziej efektywne i dają realny wpływ na poprawę funkcjonowania całego systemu.  

To była niezwykła przyjemność móc podzielić się z uczestnikami naszą wiedzą z zakresu nowoczesnej technologii w zarządzaniu gospodarką WOD-KAN, którą wdrażamy w coraz większej ilości miast w Polsce.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie pytania i dyskusje.

Do zobaczenia za rok!