15 Oct 2019

Ogłoszenie o pracę: IT Support Engineer

Firma DHI Polska Sp. z o.o.,

ekspert z dziedziny doradztwa merytorycznego oraz wdrażania rozwiązań informatycznych
w gospodarce wodnej, poszukuje pracownika na stanowisko:

IT Support Engineer

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska/obowiązki:

  • instalacja/wdrażanie autorskiego oprogramowania firmy DHI (więcej na temat stworzonych aplikacji: https://www.mikepoweredbydhi.com/products),
  • dbanie o zapas sprzętu w firmie, wyszukiwanie sprzętu potrzebnego do zakupu, zamawianie go oraz dystrybucja wewnątrz firmy,
  • wycenianie sprzętu potrzebnego do wdrożenia w realizowanych projektach,
  • zapewnienie ciągłości pracy systemów i urządzeń IT w obszarze biur i produkcji (urządzeń i oprogramowania IT) w tym: realizacja zadań instalacji, naprawy, konserwacji wraz z
  • przygotowaniem wymaganej dokumentacji

Wymagania obowiązkowe:

  • doświadczenie/umiejętności praktyczne
  • minimum wykształcenie średnie techniczne - szczególnie preferowana informatyka,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ze znajomością zagadnień technicznych,
  • otwartości na naukę i zdobywanie nowych kompetencji.

Mile widziane/dodatkowe atuty:

  • znajomości zagadnień ustawień, diagnostyki i instalacji sieci komputerowych,
    znajomości sprzętu informatycznego i aplikacji komputerowych.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rosnącej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przy innowacyjnych projektach krajowych i międzynarodowych,
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę (bez pośredników) - w okresie próby, możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • indywidualny program rozwoju (szkolenia, kursy),
  • komfortowe warunki pracy,
  • możliwość awansów wewnętrznych,
  • benefity: karta sportowa.

Więcej informacji na temat działalności firmy znajduje się pod tym adresem: www.dhi.pl.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@dhigroup.com,
z dopiskiem w tytule wiadomości „IT Support Engineer”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.