14 Sep 2018

Webinarium DHI 'Proste symulacje na sieci wodociągowej w aplikacji mobilnej WaterNet Advisor' 27.09.2018

W dniu 27 września, tj.czwartek o godz. 10:00 odbędzie się darmowa prezentacja internetowa na temat „Proste symulacje na sieci wodociągowej w aplikacji mobilnej WaterNet Advisor”

 

„Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy ani wykfalifikowanej kadry aby szybko i sprawnie przeprowadzić nawet najbardziej zaawansowane symulacje hydrauliczne, takie jak obliczanie przepływu oraz ciśnień, symulacje sytuacji pożarowych, zaleganie wody w systemie i wiele innych. Możesz przy tym tworzyć i porównywać różne scenariusze (zamknięcie odcinka/zaworu, otworzenie hydrantu, awarie itp.).”

Aby uczestniczyć w webinarium, potrzebne jest darmowe oprogramowanie Skype for Business lub wtyczka Skype for Business do przeglądarki internetowej.

Prezentacja potrwa ok.45 min., następnie będzie czas na dyskusję. Pytania można zadawać słownie lub przez okienko chat’u.

Jeśli są Państwo zainteresowani prezentacją, uprzejmie proszę o informację na adres, szkolenia@dhi.pl ,a na kilka dni przed webinarium otrzymają Państwo link oraz krótką instrukcję do uczestnictwa w webinarium.