26 Oct 2018

Ogłoszenie o pracę: Developer/Programista

Firma DHI Polska Sp. z o.o.,

ekspert z dziedziny doradztwa merytorycznego oraz wdrażania rozwiązań informatycznych w gospodarce wodnej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Developer/Programista

Miejsce pracy: Rzeszów (możliwość pracy także w miejscowości Kraków)

Opis stanowiska/obowiązki:

  • udział w projektach związanych z budową i rozwojem autorskich systemów informatycznych/aplikacji webowych,
  • testy i optymalizacja tworzonego i wdrożonego oprogramowania.

Wymagania obowiązkowe:

  • doświadczenie/umiejętności praktyczne w: C# lub Python lub Java
  • praktyczna znajomość relacyjnych i/lub obiektowych baz danych (PostgreSQL lub Oracle lub Microsoft SQL Server),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane/dodatkowe atuty:

  • znajomość technologii/rozwiązań: IoT, machine learning, big data, ReactJS,
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji Web w tym znajomość HTML, JS, CSS
  • umiejętność wykorzystania oraz pracy z bibliotekami typu “Open-source”

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przy innowacyjnych projektach krajowych i międzynarodowych,
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę - w okresie próby, możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • indywidualny program rozwoju (szkolenia, kursy),
  • komfortowe warunki pracy.

Więcej informacji na temat działalności firmy znajduje się pod tym adresem: https://worldwide.dhigroup.com/pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@dhigroup.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.